WYDRUKI W RAMIE

Wszystkie produkty z kategorii WALL DECOR, WYDRUKI WIELKOFORMATOWE, KALENDARZE oraz FOTOKSIĄŻKI I FOTOALBUMY można zamówić online na naszej stronie, gotowy produkt wyślemy na Państwa adres - PRZESYŁKA KURIERSKA GRATIS !!!
(Podczas zamawiania wybranego produktu należy wybrać opcję "Darmowa przesyłka kurierska" )

ZAMÓW WYDRUK W RAMIE

Wydruki w ramkach to stylowe produkty z kategorii Wall Decor, składające się z następujących elementów:

  • wydruków wykonywanych na 2 papierach: Canon Satin lub Mohawk Eggshell
  • ramek dostępnych w 3 wersjach: białej, czarnej i w kolorze naturalnego drewna 
  • papierowego wykończenia passe-partout (opcjonalnie)
  • frezu w płycie MDF, który służy do montażu produktu*

Do gotowych produktów dodajemy ściereczkę z mikrofibry, która przyda się podczas czyszczenia. Wydruk w ramie jest produktem kompletnym, gotowym do zawieszania na ścianie po wyjęciu z opakowania. 

Twoje fotografie są zatem utrwalane na profesjonalnym podłożu - na papierze Canon Satin (druk atramentowy na Canon DreamLabo 5000) oraz na Mohawk Eggshell (druk cyfrowy na HP Indigo 12000). Na papierze Canon Satin nie są dostępne wydruki w formatach: 50cmx70cm i 70cmx50cm. 

Drewniana ramka to element, który dodaje zdjęciom wyjątkowego charakteru. Odcień ramki możesz dobrać do kolorystyki fotografii lub wystroju wnętrza, w którym produkt zostanie umieszczony. Wersje: biała i czarna są lakierowana na gładko, natomiast ramka w odcieniu naturalnego drewna - wyraźnie uwydatnia jego strukturę. 

 

1. Profesjonalny papier (Canon Satin lub Mohawk Eggshell) 2. Drewniana ramka (biała, czarna lub w kolorze naturalnego drewna)

1. Profesjonalny papier (Canon Satin lub Mohawk Eggshell) 2. Białe wykończenie Passe-partout (opcjonalnie) 3. Drewniana ramka (biała, czarna lub w kolorze naturalnego drewna)

Udostępnij ten post

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn