FOTOBOARD

1. FOTOBOARD NA PIANCE

ZAMÓW FOTOBOARD NA PIANCE

Fotoboard na piance to profesjonalny wydruk atramentami Epson UltraChrome, podklejony do kilkumilimetrowego jasnego podłoża.

Konstrukcja lekka, elastyczna i jednocześnie na tyle sztywna, że świetnie nadaje się do bezpośredniego powieszenia na ścianie. I co najważniejsze do jego zamocowania nie są potrzebne gwoździe – wystarczy dwustronna taśma do produktów Wall Decor.

Często wykorzystywany jako nośnik obrazu dla fotografii ślubnej, dziecięcej, jak również jako produkt reklamowy na wystawach i targach branżowych. 

Fotoboard powstaje na papierze fotograficznym – FOMEI Jet Pro Pearl 265g/m2, który świetnie sprawdza się zarówno do nadruków czarno-białych, jak i kolorowych. Jest to półmat, delikatnie odbijający światło. Do jego produkcji wykorzystuje się specjalną emulsję, która tworzy powłokę gwarantującą odpowiednie nasycenie barw, fotorealistyczną jakość, szczegółowość oraz ostrość. Dodatkowo papier ten jest dość wytrzymały, odporny na niewielką wilgoć i deformacje, dlatego właśnie świetnie sprawdzi się w roli ozdoby na ścianie. 

Fotoboard na piance jest dostępny w następujących formatach:

ZAMÓW FOTOBOARD NA PIANCE

 

2.FOTOBOARD NA MDF

ZAMÓW FOTOBOARD NA MDF

Oferujemy Ci profesjonalny wydruk na papierze syntetycznym, który jest następnie pokryty laminatem oraz przytwierdzony do płyty MDF. Produkt trwały i uniwersalny, charakteryzujący się minimalistycznym designem.

 

1. Laminowany, gładki, profesjonalny papier 2. Czarna płyta MDF

Fotoboard na MDF jest gotowym produktem Wall Decor, który od razu możesz powiesić na ścianie. Na tylnej części produktu jest umieszczony praktyczny system montażowy, czyli zawieszka oraz stabilizatory. Elementy montażowe o grubości 8mm wykonane są z czarnej płyty MDF. Do produktu nie są dołączone wkręty, gwoździe itp.

 

 

Fotoboard na MDF jest dostępny w poniższych formatach.

Wydruk (zdjęcie) pokrywa całą powierzchnię produktu. 

ZAMÓW FOTOBOARD NA MDF

 

Udostępnij ten post

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn