DIBOND

Polecamy produkty z kategorii Wall Decor- oferujemy ciekawe, nieszablonowe produkty zgodne z najnowszymi trendami.

Wszystkie produkty z kategorii WALL DECOR, WYDRUKI WIELKOFORMATOWE, KALENDARZE oraz FOTOKSIĄŻKI I FOTOALBUMY można zamówić online na naszej stronie, gotowy produkt wyślemy na Państwa adres - PRZESYŁKA KURIERSKA GRATIS !!!
(Podczas zamawiania wybranego produktu należy wybrać opcję "Darmowa przesyłka kurierska" )

WYDRUKI NA DIBONDZIE

1. DIBOND KLASYCZNY

ZAMÓW DIBOND KLASYCZNY

Dibond klasyczny to luksusowy produkt z kategorii Wall Decor, który składa się z takich części jak:

  • dibond z nadrukowanym zdjęciem (płyta szczotkowana poziomo, o grubości 3mm)
  • płyta MDF barwiona na czarno o grubości 6mm
  • zawieszki i stabilizatory o grubości 8mm*

*nie dołączamy do produktu elementów montażowych: gwoździ, wkrętów itp.

 Do każdego zamówionego produktu dołączamy mikrofibrę (ściereczkę) - przeznaczoną do bezpiecznego i wygodnego czyszczenia dibondu. Dibond klasyczny od razu po wyciągnięciu z opakowania jest gotowy do montażu na ścianie. Szybko i bez skomplikowanej instrukcji. 

Fotografia naniesiona na dibond klasyczny metodą druku UV wygląda bardzo nowocześnie, modnie i stylowo. Na zdjęciach będzie widoczna ciekawa struktura dibondu. Jego "włókna" układają się w pozycji horyzontalnej (na białych elementach fotografii skutkuje to pojawieniem się szarego odcienia płyty). Na dibondzie klasycznym oszałamiająco prezentują się kontrastowe, czarno-białe zdjęcia, ale również te wykonane w zróżnicowanej, intensywnej kolorystyce. Dibond świetnie sprawdza się przy projektach, które posiadają duży stopień szczegółowości, czyli są złożone z drobnych, wyraźnie oddzielonych od siebie elementów np.: liści, płatków kwiatów, koronek, wzorów itp.

Dibond przepięknie prezentuje się na ścianie - można nim ozdobić wnętrze mieszkania, domu, ale również miejsca pracy (biuro, restauracja, hotel). Nadrukowane zdjęcie pokrywa całą powierzchnię produktu.

 

1. Aluminiowa płyta - dibond

2. Czarna płyta MDF

Dibond klasyczny jest dostępny w poniższych formatach:

Dibond klasyczny jest gotowy do montażu na ścianie od razu po rozpakowaniu. Na tylnej części produktu umieszczony został poręczny system montażowy,czyli zawieszka oraz stabilizatory. Części montażowe wykonano z czarnej płyty MDF o grubości 8mm. Do produktu nie są dołączone wkręty, gwoździe itp.

 

 

ZAMÓW DIBOND KLASYCZNY

 2. DIBOND NA DYSTANSIE

ZAMÓW DIBOND NA DYSTANSIE

Zdjęcia na dibondzie ozdobione niebanalną ramą, wykonaną z czarnej płyty MDF (opcjonalnie z białym wykończeniem passe-partout). 

Fotografia w ciekawy sposób odstaje tutaj od ramy, wizualnie unosi się ponad nią - co sprawia, że dibond na dystansie jest zdecydowanie produktem nieszablonowym i godnym uwagi.

1. Aluminiowa płyta - dibond 2. Czarna płyta MDF

1. Aluminiowa płyta - dibond  2. Białe wykończenie Passe-partout 3. Czarna płyta MDF

Dibond na dystansie jest dostępny w poniższych formatach:

Rozmiar nadruku (zdjęcia) jest mniejszy niż wymiar całego produktu. 

ZAMÓW DIBOND NA DYSTANSIE

 3. DIBOND W RAMIE

ZAMÓW DIBOND W RAMIE

Dibond w ramie - luksusowy produkt, wyrafinowany oraz zapadający w pamięć. Jego stylowy design będzie świetną ozdobą wnętrza. 

Twoje zdjęcie zostanie nadrukowane na trwałej, wytrzymałej płycie oraz elegancko oprawione w czarną, aluminiową ramę. Klasyka i nowoczesność w jednym!

 

Fotografia nadrukowana na dibondzie i otoczona aluminiową ramą - tworzy wyrafinowaną, spójną całość. Świetnie sprawdzi się do przyozdobienia ścian w mieszkaniu, miejscu pracy czy lokalu. W zależności od docelowego miejsca montażu można zamówić pojedyncze produkty lub całą ich kolekcję złożoną ze zdjęć o różnych wymiarach. Dibond w ramie będzie się idealnie komponować z innymi produktami tworzonymi na tym samym podłożu, czyli z dibondem klasycznym i dibondem na dystanie.

 

1. Aluminiowa płyta - dibond 2. Aluminiowa, czarna rama

Dibond w ramie jest gotowym produktem, który możesz od razu zawiesić na ścianie. Szczotkowana płyta z nadrukowanym zdjęciem jest otoczona aluminiową, czarną ramą. Na tylnej części ramy została przytwierdzona specjalna zawieszka, która ułatwia montaż. Do produktunie dołączamy wkrętów, gwoździ itp. 

 

 Dibond w ramie jest dostępny w poniższych formatach:

Aluminiowa rama nachodzi na część nadrukowanego zdjęcia. 

ZAMÓW DIBOND W RAMIE

Udostępnij ten post

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn