Fotoalbum LITE ALBUM

Wszystkie produkty z kategorii WALL DECOR, WYDRUKI WIELKOFORMATOWE, KALENDARZE oraz FOTOKSIĄŻKI I FOTOALBUMY można zamówić online na naszej stronie, gotowy produkt wyślemy na Państwa adres - PRZESYŁKA KURIERSKA GRATIS !!!
(Podczas zamawiania wybranego produktu należy wybrać opcję "Darmowa przesyłka kurierska" )

LITE ALBUM jest produktem przystępnym cenowo i jest dedykowany dla fotografii komunijnej, noworodkowej oraz dziecięcej,  ma sztywne karty, jego zdjęcia są podklejone do przekładek o gramaturze 800g/m2. Zawsze ma 5 rozkładówek, tylko jeden format: 20x20 i tylko jeden specjalny materiał oprawy, na którym możemy zadrukować Twoje fotografie. Nie posiada okładki wewnętrznej. Jest naświetlany, tak jak odbitki, na półmatowym papierze jedwabnym Fuji Silk. Otwiera się całkowicie na płasko.

Cechy produktu:

1. Rozkładanie stron

Fotoalbum oraz Lite Album rozkładają się w ten sam sposób, zupełnie na płasko. Dzięki temu ważne części Twojego projektu mogą zostać przez Ciebie umieszone na środku, możesz też umieścić jedno zdjęcie na całej rozkładówce bez żadnych obaw o to gdzie przebiega zgięcie wybranego produktu. Wszystko będzie doskonale widoczne przy jego przeglądaniu. 

 

 

2. Gąbka

W dodatkach do okładki możesz wybrać specjalną, introligatorską, gąbczastą oklejkę. Gąbka pod materiałem wykończeniowym oprawy Twojego produktu sprawia, że jest on miękki i miły w dotyku, bardziej sprężysty. Możesz wybrać to uszlachetnienie pod każdą ekoskórę, lub tkaninę introligatorską. Dzięki niej dowolny materiał będzie się wydawał bardziej naprężony, wypukły, a sam produkt będzie wizualnie nieco większy i pełniejszy.

3. Korekcja kolorystyczna

Korekcja kolorystyczna stosowana jest tylko w tych przypadkach, gdy zaznaczysz tę opcję przy zakupie danego fotoproduktu. Dotyczy jasności zdjęć, likwidacji efektu "czerwonych oczu" oraz uzyskania naturalności barw - pliki dostosowywane są i wyrównywane względem siebie do charakterystyki i wymogów poszczególnych maszyn dla otrzymania najlepszego efektu naświetlenia czy wydruku. Obróbki kolorystycznej nie należy mylić z retuszem – poza usuwaniem efektu czerwonych oczu nie są wprowadzane do zdjęć zmiany takie jak np. wygładzanie cery. Korekcja dla wszystkich produktów prócz odbitek, Fotoksiążek basic, Fotoplakatów basic jest darmowa.

 

 

 

Udostępnij ten post

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn