Fotokalendarze

Fotokalendarz to świetny pomysł na prezent dla najbliższych lub na upamiętnienie wyjątkowych chwil w Twoim prywatnym i zawodowym życiu.

FOTOKALENDARZ możesz zamówić online na naszej stronie,. projekt wyślemy Tobie do akceptacji. Gotowy, wydrukowany produkt możesz odebrać w STUDIO SIKORA w Poznaniu na ul Grunwaldzkiej 25 lub wyślemy go gratis na Twój adres.
(Podczas zamawiania wybranego produktu należy wybrać opcję "Darmowa przesyłka kurierska" )

Fotokalendarze dostępne są w kilku wersjach:

  1. Fotokalendarz BASIC A4 PION
  2. Fotokalendarz BASIC A3 PION
  3. Fotokalendarz BASIC A3 POZIOM
  4. Fotokalendarz PRO B2 PION
  5. Fotokalendarz PRO B2 POZIOM
  6. Fotokalendarz HD 30x60 cm
  7. Fotokalendarz HD 30x90 cm
FOTOKALENDARZ BASIC drukowany jest na półmatowym papierze na maszynach HP Indigo. Ma czternaście stron - kartę techniczną z kodem kreskowym (którą należy delikatnie wyrwać, m. in. zabezpiecza ona okładkę przed zarysowaniem w trakcie transportu), okładkę i 12 miesięcy. Wszystkie karty połączone są ze sobą za pomocą sprężyny z zawieszką. Ty decydujesz od którego miesiąca zaczyna się i na jakim kończy Twój kalendarz. Dzięki temu możesz zamawiać ten produkt bez względu na porę roku. Fotokalendarz BASIC oferuje możliwość dodania ważnych dla Ciebie dat: urodzin, rocznic itd.
 
FOTOKALENDARZE BASIC są dostępne w w formatach: A3+ (pion i poziom) oraz A4+ (pion).
 
Poniżej projekty graficzne dostępne dla kalendarzy BASIC A4 PION i BASIC A3 PION. Kalendarze serii BASIC możesz zamówić tutaj.

 Poniżej projekty graficzne dostępne dla kalendarzy BASIC A3 POZIOM. Kalendarze serii BASIC możesz zamówić tutaj.

FOTOKALENDARZ PRO B2  to produkt skierowany do najbardziej wymagających klientówdrukowany jest na matowym, naturalnym papierze Arctic Matte 170 g/m2 na maszynach HP Indigo w formacie B2 (50x70 cm) w pionie i poziomie. Wykorzystanie systemu siedmiu barwników i śnieżnobiałego całkowicie matowego papieru skutkuje uzyskaniem szerszego gamutu kolorystycznego, otrzymujemy bardziej naturalne kolory, szczególnie skóry, uzyskujemy szczegóły w jasnych szarościach i głębokich cieniach. Kalendarz ma czternaście stron - kartę techniczną z kodem kreskowym (którą należy delikatnie wyrwać, m. in. zabezpiecza ona okładkę przed zarysowaniem w trakcie transportu), okładkę i 12 miesięcy. Wszystkie karty połączone są ze sobą za pomocą sprężyny z zawieszką. Ty decydujesz od którego miesiąca zaczyna się i na jakim kończy Twój kalendarz. Dzięki temu możesz zamawiać ten produkt bez względu na porę roku. Fotokalendarz PRO B2 oferuje możliwość personalizacji - dodania ważnych dla Ciebie dat: urodzin, rocznic itd.

Poniżej projekty graficzne dostępne dla kalendarzy PRO B2 PION. Kalendarze serii PRO możesz zamówić tutaj.

 Poniżej projekty graficzne dostępne dla kalendarzy PRO B2 POZIOM. Kalendarze serii PRO możesz zamówić tutaj.

 

FOTOKALENDARZ HD jest jednostronicowy i występuje w dwóch rozmiarach: 30x60 cm, lub dłuższym 30x90 cm.

Naświetlany jest za pomocą minilabu Noritsu na fotograficznym papierze jedwabnym Fuji Silk, z wyraźną fakturą delikatnych ziarenek dzięki której słabo odbija światło, dając efekt eleganckiej półmatowości.

Do produktu otrzymasz osobno zapakowane, drukowane miesięcznie kalendarium. Ma ono wymiary 21,5 x 27,6 cm. Wklejasz je w odpowiednie miejsce na projekcie za pomocą dwustronnej taśmy zamieszczonej na jego tyle. Jego karty wyrywa się wraz z upływem kolejnego miesiąca. Nie ma możliwości personalizacji Fotokalendarza HD, czyli nie możesz dodawać własnych świąt ani wybierać początkowych miesięcy.

Fotokalendarz HD możesz zamówić tutaj.

 

Zapoznaj się z pełną ofertą produktów od nPhoto:

Udostępnij ten post

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn