Fotokalendarz BASIC

Wszystkie produkty z kategorii WALL DECOR, WYDRUKI WIELKOFORMATOWE, KALENDARZE oraz FOTOKSIĄŻKI I FOTOALBUMY można zamówić online na naszej stronie, gotowy produkt wyślemy na Państwa adres - PRZESYŁKA KURIERSKA GRATIS !!!
(Podczas zamawiania wybranego produktu należy wybrać opcję "Darmowa przesyłka kurierska" )

Fotokalendarz Basic dostępny jest w formacie A3 pion i poziom oraz A4 pion. Dookoła obszaru zadruku zawsze znajduje się biała ramka o szerokości kilku minimetrów.

Kalendarz powstaje poprzez wydruk cyfrowy na profesjonalnych maszynach fotograficznych - HP Indigo, na satynowym papierze o gramaturze 200g/m2. Jest to podłoże lekko odbijające światło, dość śliskie w dotyku, a przez to odporne na odciski palców. Zawsze ma 14 kart. Pierwszą stronę techniczną, z miniaturką okładki i niewielkim kodem kreskowym, którą można po prostu usunąć, kolejna jest właściwa okładka zaprojektowana przez Ciebie i następnie 12 miesięcy. Sam zadecydujesz kiedy zacznie i skończy się Twoje kalendarium, co oznacza, że przy zamawianiu kalendarza nie ogranicza Cię już pora roku!

Ciekawą opcją w przypadku Fotokalendarzy Basic jest personalizowanie kalendarium, można tu dowolnie oznaczać ważne dla Was dni: urodziny dzieci, rocznice ślubów itp. Warto też podkreślić popularne święta np.: Dzień Matki, Ojca, Dziadka.

 

Udostępnij ten post

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn