Fotoksiążka BASIC

FOTOKSIĄŻKI BASIC - Wyjątkowe albumy z Twoimi zdjęciami!

Nasze Fotoksiążki Basic to idealne rozwiązanie dla fotografii szkolnej, komunijnej czy dziecięcej. Drukowane na wysokowydajnej drukarce HP Indigo, gwarantują najwyższą jakość. Papier, na którym są wydrukowane, to lekko błyszczący Digi Pure White o gramaturze 170g/m2. Dzięki swojej gładkiej strukturze jest praktyczny, odporny na odciski palców i niewielkie uszkodzenia.

Fotoksiążkę BASIC  możesz zamówić online na naszej stronie,. projekt wyślemy Tobie do akceptacji. Gotowy, wydrukowany produkt możesz odebrać w STUDIO SIKORA w Poznaniu na ul Grunwaldzkiej 25 lub wyślemy go gratis na Twój adres.
(Podczas zamawiania wybranego produktu należy wybrać opcję "Darmowa przesyłka kurierska" )

Rozkładanie stron naszych Fotoksiążek Basic przypomina tradycyjne książki, które są klejone na grzbiecie. To oznacza, że każdą stronę projektujesz osobno, unikając umieszczania ważnych elementów zdjęć w pobliżu grzbietu, aby zapewnić ich pełną widoczność.

Fotoksiążka Basic standardowo składa się z 28 stron, jednak można zamówić aż do160 stron, idealnych dla obszernych reportaży z wydarzeń, uroczystości sakralnych, wakacji lub podróży.

Wybór laminatu ma kluczowe znaczenie dla ostatecznego efektu Twojej Fotoksiążki Basic. Możesz wybrać spośród dwóch rodzajów laminatu: błyszczącego lub matowego. Laminat błyszczący jest praktyczny, odporny na odciski palców i drobne zarysowania, a także podkreśla głębię, intensywność i nasycenie kolorów. Z kolei laminat matowy jest elegancki, stonowany, o delikatnej, miękkiej i aksamitnej strukturze. Wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twojego projektu.

Okładka wewnętrzna Fotoksiążki Basic zawsze jest koloru białego, nie ma możliwości personalizacji. Jest wykonana z gładkiego, lekko śliskiego papieru, który jest praktyczny, odporny na odciski palców i drobne zarysowania. Możesz jednak dodać ręczną dedykację przy użyciu odpowiedniego flamastremu.

Dodaj specjalny dodatek - gąbkę introligatorską, aby wzbogacić swój produkt!

Oferujemy dodatkową opcję specjalnej, introligatorskiej gąbkowej oklejki do okładki. Gąbka, umieszczona pod materiałem wykończeniowym, sprawia, że Twoja Fotoksiążka Basic staje się miękka i przyjemna w dotyku, a także bardziej sprężysta. Ten dodatek jest dostępny dla każdej opcji ekoskóry lub tkaniny introligatorskiej. Dzięki gąbce, dowolny materiał zyskuje wrażenie naprężonej, wypukłej struktury, co nadaje produktowi wizualnie większy i pełniejszy wygląd.

Szczególnie polecamy ten dodatek do fotoalbumów, fotoksiążek oraz boxów z okienkami i akrylowymi wstawkami na oprawie. Gąbka sprawia, że elementy te delikatnie wtapiają się w produkt, a efekt wypukłości materiału lub tkaniny staje się jeszcze bardziej zauważalny, nadając mu wyjątkowego charakteru.

Fotoksiążkę BASIC możesz zamówić tutaj.

Zapoznaj się z pełną ofertą produktów od nPhoto:

Udostępnij ten post

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn