Kalendarze

FOTOKALENDARZ ścienny to produkt, który zamówisz go za pomocą naszego systemu webphoto w kilka minut! Pomogą Ci w tym gotowe szablony kalendarzy dziecięcych, ślubnych, szkolnych i wielu innych. 

Wszystkie produkty z kategorii WALL DECOR, WYDRUKI WIELKOFORMATOWE, KALENDARZE oraz FOTOKSIĄŻKI I FOTOALBUMY można zamówić online na naszej stronie, gotowy produkt wyślemy na Państwa adres - PRZESYŁKA KURIERSKA GRATIS !!!
(Podczas zamawiania wybranego produktu należy wybrać opcję "Darmowa przesyłka kurierska" )

Fotokalendarz Basic

FOTOKALENDARZ BASIC drukowany jest na maszynach HP Indigo. Ma czternaście stron - kartę techniczną (którą trzeba wyrwać), okładkę i 12 miesięcy. Wszystkie karty połączone są ze sobą za pomocą sprężyny z zawieszką. Ty decydujesz od którego miesiąca zaczyna się i na jakim kończy Twój kalendarz. Dzięki temu możesz zamawiać ten produkt bez względu na porę roku.
FOTOKALENDARZE BASIC są dostępne w w formatach: A3 (pion i poziom) oraz A4 (pion).
 

Fotokalendarz PRO B2

Kalendarz ścienny PRO B2 jest drukowany na HP Indigo na matowym, naturalnym papierze. Ma 14 kart: stronę techniczną, okładkę i 12 miesięcy. Dostępny w wersji pionowej i poziomej.
 
 

Fotokalendarz HD

 
Kalendarz ścienny HD jest naświetlany jak odbitki, na papierze jedwabnym. Jednostronnicowy, dostępny w formatach: 30x60 i 30x90. Z doklejanym, miesięcznym kalendarium.
 
 
 

Udostępnij ten post

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn